0

3 dilek hakkını markaları için kullanan ajans

No Content

Aç bi Falım rahatla

Neler Olur Bak Hayatta

“Bakkal Naci’yle #FalımSeansı” kampanyasının sosyal medya ayağında, #RahatlamaSeansı hashtag’iyle iletişimi kurguladık. Şimdi sözü aslında her şeyi detaylıca anlatan aşağıdaki case videomuza bırakıyoruz.

00:00

Altı hafta süren #RahatlamaSeansı sosyal medya kampanyası, maniler aracılığıyla takipçilerimizin stres anlarını toplama ve bu stres anları özelinde hediyeler verme kurgusu üzerine tasarlandı. Kampanya iletişiminde, konseptimize oldukça uygun olan influencer Deniz Dülgeroğlu’yla da iş birliği gerçekleştirdik. Kendisinin “Merdiven Altı Terapi” podcast’ini kampanyamız özelinde “Merdiven Altı Terapi #RahatlamaSeansı” ismiyle hayata geçirdik. Her hafta bizim için IGTV özelinde bir bölüm çeken Deniz Dülgeroğlu, paylaştığı hikayelerle de daha fazla insana ulaşmamızı sağladı.

00:00

Kampanya süresince her hafta gündeme ve döneme bağlı 2 farklı bir strese odaklanıldı ve takipçilerimize bu streslerden hangilerini yaşadıkları soruldu. Bunun yanında takipçilerimiz stres anlarına özel yazdıkları yaratıcı manilerle de haftanın hediyelerini kazandı.

Yarışmamıza ve diğer içeriklerimize gelen yorumlarla, Instagram hikayeler üzerinden gerçekleştirdiğimiz anket ve diğer içerik toplama araçlarıyla birlikte kullanıcılardan hem stres anlarını toplayarak Türkiye’nin stres nabzını belirledik; hem de yine kullanıcıların yazdıkları maniler ve onlara verdiğimiz hediyelerle bu stres anlarına özel çözümler sunduk.